fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Çin Astrolojisi


  Çin astrolojisi bir efsaneden sonra ortaya çıkmıştır. Budha dünyadan gitmeden önce tüm hayvan türlerini huzuruna çağırmış fakat yalnız 12 hayvan davete gelmiştir. Bu hayvanlara bir hediye vermek istemiş ve her yılı bu hayvanlardan biri ile adlandırmıştır. İlk gelen hayvan fare son gelen ise domuz olduğundan sıralama geliş sıralarına göre belirlenmiştir.

  Çin astrolojisinde burçlar ayın etkisindedir. Latin astrolojisinde her aya bir burç denk gelirken Çin astrolojisinde hesaplamalarda süre bir yıl olarak alınır. İkisinde de 12 faklı burç bulunurken Çin astrolojisinde her burcu bir hayvan temsil eder. Olaylar hakkında ve kişilerin kişilikleri hakkında yorum yapmak için Latin astrolojisindeki gibi gök cisimlerinin hareketlerine bakmak gerekmez.
    


  Felsefe ve doğanın hareketleri burçların anlamlarının belirlenmesinde büyük rol oynar. Çin burcunuzu bulabilmek için doğum yılınızı bilmeniz yeterlidir.

  Astrolojide bulunan burçlar fare, öküz, kaplan, tavşan, ejderha, yılan, at, keçi, maymun, horoz, köpek, domuz burçlarıdır. Bu burçlar belirli bir sıradadır ve sıra hep aynı şekilde tekrarlar. Fare burcunda olanlar hırslı ve bencilken, tavşan burcundakiler insan canlısı ve çok cömertlerdir. Horoz burcundakiler şarkı söylemeyi çok severken maymun burcundakiler en yetenekli insanlardır.
  Çin Astrolojisi • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr