fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Evlilik Falı Bakma


  Evlilik falı, özellikle evlilik arifesinde olan kişilerce rağbet gören bir faldır. Bu fal sevenleri buluşturmak ya da yeni ilişkileri pekiştirmek için bakılmaz. Evliliğe doğru yürüyen bir ilişkinin geleceği hakkında bilgi almak amacıyla yapılır. Özünde faldan ziyade istiare denemek daha doğru olacaktır. Merak edilen soruların cevabına ulaşmak için doğru şekilde yapıldığında gelişigüzel sonuç verir.

  Evlilik falı denilen bu uygulama için altın kural temizliktir. Kişisel bakım ve bulunulan ortamın temiz olması önemlidir. Kişi öncelikle güzel bir abdest alır ve sonrasında öğrenmek istediği konuyla alakalı niyet eder. İstiare için olan özel bir dua sürekli okunarak uykuya dalınır.  Evlilik falı bakma  Evli BekarNişanlı


  Duanın sürekli okunması, niyet edilen konuya konsantrasyon sağlarken bir yandan da Allah'a dua edilir. Rüyada görülen nesneler, kişiler ve renkler uyanıldığında yorumlanmaktadır. Bu falı kendiniz yapabileceğiniz gibi sizin adına başkaları da yapabilmektedir. Yorumda renklerin önemi büyüktür.


    

  Rüyada kişiyi veya nesneyi kırmızı renkte görmek genelde o kişinin veya olayın kişi hakkında hayırsız olduğu anlamına gelir. Eğer rüya genelinde mavi, yeşil ve beyaz objeler görmek hayırlı işlere yorumlanmaktadır. Bu falı sadece bir kere yapmak uygundur.

  Evlilik Falı

 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr