fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • İsim Falı Bakma


  Astrologlar, sayıların insan yaşamında etkisinin olduğu kadar harflerin de kişiyi etki altına aldığını söylemektedirler. Yaşantımızda hiçbir olay tesadüf eseri oluşmaz. Hepsinin bir sebebi vardır. İsimler de yaşanılan bu olayları tetikler. Çocuklara verilen isimlerde ebeveynler burçlardan etkilenirler fakat bunun farkında değillerdir.


  İsim falı hakkında bilgi sahibi olmak bu anlamda yararlı olabilir. Çocuklara isim verilirken isimlerin için G ve Ğ harflerinin kullanmak ileri de çocukta saldırgan tutumlara neden olur. İsim fallarına bakılırken ismi oluşturan her harfin anlamı alt alta yazılarak ismin hakkında genel bir anlam çıkartılır.    
  A harfi pratik zekâya sahiptirler. B, altıncı hisleri kuvvetlidir. C estetik sanatlara yatkın, D hırsı temsil eder, E duygu kaosu, F güvenilir, G inatçı, H durgun, Ii narin, J haset, K daima yükselişte olan, L yetenekli, M ticari zekâya sahip, N arif kişi, O ve Ö hislerini gizleyen, P kendini tanıyan kişi, S ve Ş kurgucu, T katı, U ve Ü sakin, V içine kapanık, Y kuvvetli kişilik, Z akademik kariyer anlamında başarılıdır.
  İsim falınızın anlamlarını çıkardığınızda bu özelliklerinizin burcunuzdan kaynaklandığını ve birbirleriyle uyumlu olduğunu görebilirsiniz.  İsim Falı


 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr