fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar

tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • İskambil Falı Bakma


  İnsanlar geleceği ve gelecekte yaşayacakları şeyleri her zaman merak etmişlerdir. Bu meraklarını gidermek için zaman zaman farklı yöntemler kullanmışlardır. Fal ile geleceği yorumlamak sıklıkla yapılan merak giderme etkinliğidir. İskambil falı yüzyıllardır bakılan en eski fallardan biridir. Bu falda fala bakan kişi yalnız olmamalıdır bu uğursuzluk anlamı taşır.Tabi tüm bunlara inanmamak gerekir.

  Süje adı verilen fala bakan kişi ve falına bakılacak kişi olmalıdır. Kâğıtları süje keser ve süjeyi temsil etmesi için süjenin ten rengine göre bir kâğıt seçilir. Falına bakılacak kişinin cinsiyetine göre bir kart seçilerek fala bakmaya başlanılır. İskambil falına iki farklı şekilde bakılmaktadır. 32’lik deste ve 52’lik deste şeklinde bakılan dalda her kâğıdın taşıdığı bir anlam vardır.
  İşAşkYaşam

  32’lik deste ile bakmak isteyenler öncelikle kağıdı2-3-4-5 ve 6 adet olarak ayırmalı geriye kalan 32 kâğıtla fal bakmalıdır. Geriye kalan 32 kâğıdın üstünü ve altını işaretlemek lazım.


    


  Kâğıtların açılış sırasına ve ters- düz oluşuna göre anlamı değişmektedir. Kupa, Maça Sinek ve Karo gibi isimleri olan bu kâğıtların her biri farklı şeyleri ifade eder. Kâğıtlarla uğraşmak istemeyenler internetten de iskambil falı bakabilirler. Birçok sitede bu falı bulup birkaç saniye içerisinde sonucu öğrenebilirsiniz.


  İskambil Falı

 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr