fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Sanal Kahve Falı Bakma


  En eski ve modası geçmeyen fallardan biri kahve falıdır. Türk kahvesi içildikten sonra fincanın dibinde kalan telvenin fincanın kapatılması ile aldığı şekillerin yorumlanması ile fala bakılır. Türk kahvesine ihtiyaç duyulduğundan genellikle Türk ve Müslüman ülkelerde uygulanan bir kehanet yöntemidir.

  Kahve telvesinin fincanda oluşturduğu şekiller farklı anlamlara gelmektedir. Bu anlamlar çoğunlukla falı bakan kişinin hisleriyle anlam kazanır. Fala bakmaya başlamak için öncelikle kişinin bir niyet tutması, kahveyi içmesi ve 3 kez fincanı saat yönünün tersine çevirerek tabağa kapatması gerekir.


  kahve falı bak  ŞekerliOrta Sade

  Fincan soğuduktan sonra fala bakmaya başlayabilirsiniz. Hatta fincanın çabuk soğuması için fincanın üzerine yüzük benzeri bir metal konulur. Bu fincanın üzerindeki kötü elektriğin de gitmesine yardımcı olur. Fincanda görülen şekiller kişinin yorumlayışına göre anlam kazansa da bazı standart şekillerde vardır. At, kuş, kalp, ağaç, balık, çizgi şekiller her yerde aynı anlamlara gelmektedir. Fala bakan kişi kötü şeyler görse dahi karşıdakini üzmemek adına söylememelidir.


    

  Fincandan sonra tabaktaki telvede süzülerek fal bakılabilir. Fincan tabağı bütün yapılan yorumların onaylanması anlamına gelmektedir. İsteyenler online olarak da kahve falı baktırabilirler. Sanal olarak içecekleri kahvelerin yorumlarına birkaç saniyede ulaşabilirler.

  Kahve Falı

 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr