fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Kart Falı Bakma


  İskambil falı bakmak isteniyorsa öncelikle falına bakılacak kişi bayansa sinek kızı, erkekse kupa kralı belirleyici kart olarak seçilir. 52'lik deste alınır ve içerisinden kupa kıralı, sinek kızı çıkartılır. Bu iki kart bir kenara konulur. Diğer kartlar karıştırılır.

  Deste sol elle 3' bölünür ve üstte kalan kısımdan üç kart alınır. Daha sonra önce orta, sol ve sağ olarak deste toplanır. Kupa kralı ile deste kesilir, kupa kralının ön yüzüne denk gelen 3 kar ve arkasından 1 kart alınıp yorumlanır.
  Kart falı ile kağıt falı adresimizde eğlenceli anlar geçireceksiniz


  Tarot falı İskambil falı Katina aşk falı  Deste yeniden karıştırılır. Bu sefer sinek kızıyla deste kesilir yine ön kısmında 3 kart ve arkasındaki 1 kart yorumlanır. Sonra deste karıştırılır. Bu sefer kartlar beşer beşer ayrılır. İçlerinden kupa kralı ve sinek kızı yine çıkarılır.


    


  Kupa kızı ve sinek kızının bulunduğu beş kart yorumlanır. Bundan sonra yapılacak işlem önemlidir. Kişinin adının harf sayısı kadar desteden 5 kart soldan sağa doğru yan yana konulur. Diğer kartlarda bu beş kartın üstüne sırayla dizilir. Daha sonra kartlar ilk harften son harfe doğru sırasıyla üstüne konulur. Bu işlem üç tur olarak yapılır. Kartların anlamları bir kâğıda not edilmelidir.
  Kart Falı
 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr