fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Deste Katina Falı Bakma


  Katina falı; fal baktıran kişinin kartları belirlemesi, kartların ters veya düz çıkmasına dayalı yorum yapılan bir fal çeşididir. Eski zamanlarda İzmir de yaşayan bir kadın tarafından bakılmaya başlanmış ve günümüze kadar devam etmiştir. Şimdilerde Mara Meimaridi tarafından yazılan “İzmir büyücüleri fala nasıl bakarlardı “ isimli kitapta katina falı hakkında detaylı bilgilere yer verilmektedir. Katina falının bir diğer adı da destedir.

  Katina falındaki kartlar diğer fallardaki kartlara olası ürpertici değildir. Katina falındaki kartlar, diğer fallardaki kartlar arasında da yer almaktadır. Katina falında kartları yorumlamak bir hayli zordur. 65 karttan oluşmaktadır. Her destedeki kart çeşidi farklı elementleri içermektedir.


  Katina falı bak
  İşAşkYaşam

  Eskiden bu kartlar ile sadece fal bakılmaz ayrıca büyüde yaparlarmış. Kartlarda büyücülerin ve elementlerin ruhları olduğu savunulmaktadır. Katina falında önemli hususlardan biri, kartların açılışından önce element ruhlarının (abanozun ruhu, yakutun ruhu, zümrüdün ruhu ve elmasın ruhu)diğerlerinden ayrılıp falın sonunda soru sorana yol göstermesi için bir tanesinin seçilmesidir.


    

  Katina falı sadece aşk ile ilgili değildir. İş hayatı, özel yaşam, başka kişiler hakkında bilgi, geçmiş ve gelecekle ilgili konularda da kişiye bilgi vermektedir. Katina falının kendisine has gizemli ve ilgi çekici bir hikâyesi bulunmaktadır. Daha öncede bahsedilen kitapta bu hikâye ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

  Katina Falı

 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr