fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Kelebek Falı Bakma


  Geleceği dair ipuçları bulmak için insanoğlu birçok nesneye anlam katmıştır. Bu insanın yapısında olan merak duygusundan kaynaklanmaktadır. Birçok fal geçmişten günümüze değişikliğe uğrayarak da olsa gelmeyi başarmıştır. Kelebek falı da bunlardan biridir.

  Kelebek falında ilkbaharda görülen ilk kelebeğin rengine yorum yaparak çıkarımlarda bulunulur. Kelebeğin rengi beyaz ise, kişiyi bundan sonra saadet ve şanslı işlerin beklediğine delalettir. Beyaz saflığında göstergesi olduğundan önünde temiz bir sayfa açması da anlamına gelmektedir.  Lütfen kelebek falınızı açabilmek için istediğiniz kelebeği seçiniz


  kelebek fali


  Dürüst ve saf bir kişiyle evlilik veya ilişki anlamına gelir. Kırmızı kelebek, kişi için mutluluk kapıları açılmıştır. Mutluluğu kısa sürede elde edeceğine işaret eder. Özellikle iş hayatında güzel gelişmeler ve başarı elde edecektir. Lacivert renkteki kelebek, verimliliği simgeler. Kişinin her işi verimli ve bereketli olacaktır.


    

  Pembe renkli kelebek, bundan sonraki dönemlerde eşiniz, arkadaşınız ya da hayatınızda uyumlu ve sevgi dolu olacağınıza işaret eder. İlişkilerinizin temeli sevgiye dayalı olacağını gösterir. Yeşil renkli kelebek, duygusallığın simgesidir. Ruhsal olarak çok narin ve huzur dolu bir döngüye gireceğinize işaret eder.
  Kelebek falı genellikle, eski tarihlerde bolluk ve berekete ait izleri bulabilmek için kullanılmıştır.  Kelebek Falı • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr