fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Yıldız Falı Bakma


  İnsanlara göre en komplike fallardan biri de yıldız falıdır. Tarihi en az astroloji biliminin doğuşu kadar eski olan yıldız falı bilime en yakın olan ve en çok açıklanabilen fallar kategorisinde yer alıyor. Bu fala göre tıpkı burçlarda olduğu gibi herkesin bir yıldızının olduğuna inanılır. Bu yıldızların gökyüzündeki hareketleri insanların hem karakterlerinde hem de davranışlarında ve hislerinde belirleyici oluyor.

  Son yıllarda bir hayli ön olana çıkan yıldız falı özellikle fal meraklılarının en inandırıcı bulduğu fallardan biridir. Kişilerin yıldızlarındaki her değişim ve farklılık, o kişilerin hayatlarında da farklı durumların meydana gelmesine neden oluyor. İnanışa göre kişilerin yıldızlarının özellikle güneşe yaklaşıp uzaklaşmaları büyük olayların ve büyük duygu değişimlerinin habercisidir.

  Yıldız falı

  AşkİşHayat


  Kişiler karşılaşacakları olaylara karşı hazırlıklı olmak amacıyla ve umuduyla düzenli olarak yıldız falı baktırmayı tercih ediyorlar. Yıldızlar şayet güneşe çok yaklaşırsa kişilerin karakterlerinde de büyük değişimler meydana geliyor. Aynı şekilde güneşten çok uzaklaşmaları da kişilik değişimlerini beraberinde getiriyor.


    

  Yıldız falına bakan kişinin diğer fallardan farklı olarak astroloji bilgisinin de çok engin olması gerekiyor. Gökyüzü bilimi hakkında da kendini yetiştirmiş olan bireylerin yıldız falı konusunda daha başarılı oldukları gözlemlenmiştir.


  Yıldız Falı

 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr